Події, що відбуваються останнім часом у нашій країні, віддзеркалюються не лише на долі держави, а й долі кожної людини. Вразливою категорією населення є діти дошкільного та молодшого шкільного віку, які мають ще недостатньо сформовані психічні процеси. Як взагалі можуть позначитися на дитячій психіці війна, життя у сховищі, переїзди, вихід із зони комфорту? Що робити батькам, щоб пом'якшити цей вплив? Як відволікти дитину? Поки ми сумуємо за загубленим минулим та незрозумілим майбутнім, наші діти живуть у теперішньому. Вони тут і зараз, поряд із нами. Дитині хочеться бігати, кричати, грати, плакати, злитися, нудьгувати, потім радіти, відчувати ейфорію, а потім знову сумувати. Життя без позитивних емоцій часто веде до стресів. І вона шукає поряд того, хто розділить із нею ці почуття, проведе з нею час. Тому що вона живе зараз. В теперішньому часі.
З метою підтримки дітей у складний час бібліотекарем філії «Федіївської сільської бібліотеки» для жителів громади проведено кольорову вечірка «Ми з України», що спрямована на національно патріотичне виховання. Девіз заходу: «Ми всі – одна сім'я, єдина ми родина. Мільйони різних «я», а разом – Україна». Діти за допомогою веселих ігор, танців пробуджували кольори веселки. Виконували руханку «Олівці – малювці», грали в музичну гру «Світлофор» та змагалися в спритності. Дорослі ж заплели для нашої неньки України віночок українських кольорових пісень «Два кольори», « «Зеленеє жито, зелене», « А сорочка мамина біла, біла…» та інші. Разом з дітьми виконали пісню, яка об’єднала сьогодні всю Україну – «Ой у лузі червона калина..»
На завершення заходу всі учасники пригостилися «КОЛЬОРОВОЮ СМАКОТОЮ».
Засідання проведено у межах проекту "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні, що реалізується Благодійним фондом "Безпечне майбутнє" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Немає коментарів:
Дописати коментар